intranetové a internetové aplikace a prezentace

Skalní pramen – prezentace

Skalní pramen – prezentace

webová prezentace pro stáčírnu špičkové pramenité vody
Webovská firemní prezentace společnosti Skalní pramen s.r.o.
WEB je průběžně vylepšován

Národní házená Čakovice

Národní házená Čakovice

klubový web s redakčním systémem a výsledkovým enginem
Téměř tři roky úspěšně používaný web oddílu národní házené TJ Avia Čakovice obsahuje vlastní redakční systém a přehledný systém prezentace výsledků jednotlivých soutěží, kterých tento se tento oddíl účastní.
posuďte sami: www.nhcakovice.cz
Skalní pramen – stáčení

Skalní pramen – stáčení

monitorování výrobních procesů stáčírny vody
Webová aplikace, vytvořená v roce 2006 na míru firmě Skalní pramen s.r.o., má za úkol monitorovat procesy odehrávající se ve stáčírně balené vody. Kromě vystavení a evidence dokladadů pro odběratele a dodavatele nabízí přehled (včetně grafů) o vývoji stáčení, distribuce a servisu automatů s možností hlídání kritických hodnot.
aplikace není veřejně přístupná
Kouzelné chaloupky

Kouzelné chaloupky

web pro nabídku rekreace
WEB nabízí k rekreaci šumavské chalupy. Případný zájemce si zaregistuje chalupu (pokoj) a termín čímž se automaticky generují a zařazují všechny potřebné informace. Pro majitele i zájemce i do evidence. WEB umožňuje majiteli plnou administraci (blokace termínů, pokojů, chalup), cenová politika atd. Součástí WEBu je i kronika, kam návštěvníci mohou zaznaamenat své náměty, poznámky, připomínky a zkušenosti. V současnosti jsou všechny chalupy, které jsou nabízeny, v rekontrukci. Grafické vyznění WEBu je plně podle požadavků zadavatele.
posuďte sami: www.kouzelnechaloupky.cz