aplikace pro Microsoft Windows

Dřevorubec 2008

Dřevorubec

vyhodnocení dřevorubecké soutěže

software již několik let používaný pro vyhodnocení soutěží v práci s motorovou pilou na nejrůznějších úrovních. Od soutěží žáků, přes mistrovství České republiky juniorů, mistrovství České republiky až po mistrovství světa

více informací na: www.vls.cz
Pokladny

Pokladny

aktualizace informací uložených ve vaší pokladně

software již několik let používaný pro snadnou aktualizaci informací v pokladně. Z vašeho skladového SW vyexportujete do souboru požadované změny (nové / synchronizace / odstranění / přecenění / přírůstky / úbytky) a SW tento soubor promítne do stávajícího nastavení vaší pokladny a vygeneruje o tom nový soubor, který lze pak importovat do konkrétní pokladny ( 25 typů)

PHP Studio 2

PHP Studio 2

freeware vývojové prostředí pro PHP

PHP Studio je rozhodně velmi užitečným freeware projektem. Jedná se o integrované vývojové prostředí pro tvorbu webových aplikací v jazyce PHP s grafickým designérem webových formulářů.

GInstaller

GInstaller

průvodce instalací aplikací konfigurovatelný přes XML

Jednoduchý a přesto šikovný instalátor s různýmy úrovněmi instalace (typická, úplná, vlastní), rozdělením na balíčky, zobrazení bannerů při instalaci, tvorbou zástupců a úpravou registrů. Instalátor se konfiguruje jediným XML souborem.

Subtitler

Subtitler

freeware software pro tvorbu a úpravu titulků

Prográmek vhodný pro úpravu a tvorbu podtitulků k filmům a videím. Největší výhodou oproti jiným programům je časová osa, díky které můžete podtitulky snadno časovat pomocí myši.

více informací a stažení na: old.goce.cz/subtitler/